TV ROZAFA - Ne jemi kudo!

Switch to desktop Register Login

PLAGOSET 35- VJEÇARI ME MJETE TE FORTA

Një përson ka mbetur i plagosur rëndë pasi është qëlluar me mjete të forta. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë sheshit “Isa Boletini” në Perash. Arben Nika 35 vjec ka mbetur I plagosur rëndë pasi është qëlluar me mjete të forta nga dy përsona të paidentifkuar. Sipas informacioneve të para 35 vjecari është gjetur I shtrirë në trotuar pasi është goditur pas kokes. Kanë qënë dëshmitarët në vendngjarje të cilët kanë ndërhyrë menjëherë duke e marrë dhe dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë si dhe grupi hetimor. Sipas uniformave blu 35 vjecari dyshohet se është goditur pasi ka patur më përpara një debat me disa përsona të tjerë. Këto të fundit e kanë qëlluar Nikën në momentin që është larguar nga lokali pas kokes. Por policia nuk përjashton edhe versionin që 35 vjecari është qëlluar me levë pas kokë duke mbetur në vend I I shtrirë nga një person I cili është larguar qetësisht. Ndërkohë policia ka bërë shoqërimin e 2 përsonave të cilët I kanë dhënë ndihmën e parë Nikës i cili ndodhet në Spitalin e Shkodrës jashtë rrezikut për jetën.

Hits: 125

Subcategories

Copyright © 2013 TV ROZAFA - Ne jemi kudo!. All Rights Reserved. Designed by Keminet.net

Top Desktop version